Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістські розслідування » Начальник вінницьких в’язниць збирається будувати вже третій особняк

Начальник вінницьких в’язниць збирається будувати вже третій особняк

Ткач-фото-300x290

Начальник управління державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області Сергій Ткач (на фото) задекларував два будинки, шість ділянок площею понад 2 га, квартиру та автомобіль, повідомляють  “Наші гроші”. Разом з тим упродовж останніх років він не вказує в декларації дружину, яка у 2010 році купила квартиру у новобудові за понад 700 тис грн. Про це свідчать дані реєстру нерухомості та декларації чиновника за 2014 та 2015 роки.

Ткач останні два роки декларує два особняки на 451 кв м та 517 кв м. Останній розташований на ділянці 0,16 га у селі Агрономічне, що знаходиться практично на в’їзді у Вінницю. Будинок із землею Ткач отримав у спадщину від матері у жовтні 2013. Сама Марія Ткач стала власницею будинку за рішенням суду від 26.11.2008. При реєстрації нею прав власності на майно у 2012 році маєток було оцінено у майже 2,2 млн грн.

Будинок Сергія Ткача у селі Агрономічне на Вінниччині

Будинок Сергія Ткача у селі Агрономічне на Вінниччині

Окрім вказаних двох будинків, Ткач будує ще третій. У декларації він вказав наявність у його власності ділянки 0,05 га, що розташована у Вінниці на розі вулиць Маяковського і Замкової поблизу р. Південний Буг. Тут же поруч його дружина орендує 0,07 га комунальної землі (офіційно орендарями ділянки значаться двоє осіб: Алла Ткач та Ірина Зарубінська).

4 серпня цього року виконком Вінницької міськради затвердив договір про співпрацю з Сергієм Ткачем щодо забезпечення розбудови інженерної інфраструктури сектору приватної забудови міста за місцем знаходження цих ділянок. Договором передбачено влаштування системи водовідведення та коригування прибережно-захисної смуги. Також виконком схвалив подальше надання дозволу на розробку і затвердження землевпорядної документації під розширення ділянки для житлових потреб.

Земельні ділянки подружжя Ткачів на розі вулиці Маяковського та Замкової у Вінниці

Земельні ділянки подружжя Ткачів на розі вулиці Маяковського та Замкової у Вінниці

Окрім вказаного вище майна, генерал-майор внутрішньої служби Сергій Ткач також є власником квартири на 71 кв м та чотирьох ділянок площею 2,12 га. Їздить він на кросовері Acura MDX 2008 року випуску, вартість якого сьогодні становить 400-600 тис. грн.

У свою чергу дружина Ткача, яку він у своїй декларації не вказує, володіє:

  • ділянкою площею 0,03 га у селі Бохоники, яке знаходиться одразу за селом Агрономічне. Цю ділянку Алла Ткач купила у січні 2015 року. Її цільове призначення– будівництво та обслуговування будівель торгівлі. Ділянка розташована на території товариства власників гаражів «Поляна-2», яке ліквідується. У квітні 2015 виконком Вінницької міськради затвердив договір на фінансування робіт з розробки містобудівної документації щодо цієї ділянки.
  • квартирою площею 121 кв м у новобудові на вул. Пирогова, 39 у центрі Вінниці. За даними реєстру нерухомості, на момент купівлі майна у 2010 році вартість апартаментів становила 720 тис. грн.

Алла Ткач з вересня 2004 року займається підприємницькою діяльністю – веде торгівлю на ринках текстильними виробами, одягом та взуттям. Наскільки успішною є її бізнес – невідомо, оскільки, як вже зазначалося, Ткач у своїй декларації дані щодо дружини не вказує.

Сам Сергій Ткач за підсумком 2015 року задекларував загалом 269 тис. грн доходу. А у 2014 року він заробив 214 тис. грн. На банківських рахунках станом на кінець минулого року він зберігав 110 тис. грн.

декларація2015декларація2015_1 декларація2015_2 декларація2015_3 декларація2015_4

30-річна донька Сергія Ткача Лілія була зареєстрована як ФОП з 2004 по 2011 рік – займалась роздрібною торгівлею з лотків та на ринках. Станом на 2015 рік вона працювала головним спеціалістом одного з відділів очолюваного батьком управління ДПтСУ у Вінницькій області.

Нагадаємо, Сергій Ткач працює в органах внутрішніх справ з 1984 року. З 2006 по 2010 роки очолював управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області. Вінницьке управління ДПтСУ очолив у квітні 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *