Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістські розслідування » У центрі Вінниці на залишках старовинного будинку будується міський депутат Очеретний

У центрі Вінниці на залишках старовинного будинку будується міський депутат Очеретний

Сьогодні, 10 серпня, у соцмережах вінничани жваво обговорювали світлини, на яких зображені,  як написав сайт «На Парижі», стародавні підземелля. Їх виявили  у  центрі Вінниці під час демонтажу аварійної будівлі поруч з площею «Ліверпуль».

Що це насправді мають з’ясувати фахівці. Тим часом журналісти  Агенції з’ясували, що на цьому місці по вулиці Монастирській, 24,  будується депутат міської ради Андрій Очеретний. Першого липня 2019 року він разом з партнером Андрієм Зінюком зареєстрували право власності на цю земельну ділянку, яку їм передали рішенням сесії під забудову за рахунок земель комунальної власності.

На останній сесії  червня 2019 року вінницькі депутати своїм рішенням затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по  вулиці  Монастирська, 24. Вони передали громадянину  Зінюку Андрію Анатолійовичу та Очеретному Андрію Михайловичу у власність земельну ділянку площею 0,0328га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, за рахунок земель комунальної власності. Земельну ділянку віднесли до категорії земель: землі житлової та громадської забудови. 1 липня вказані громадяни уже зареєстрували право власності на земельну ділянку.

25 липня виконавчий комітет прийняв рішення про №1869 «Про затвердження договору про забудову території».  Договір затвердили між виконавчим комітетом міської ради та фізичними особами: Очеретним Андрієм Михайловичем та Зінюком Андрієм Анатолійовичем.

У рішенні йдеться, що договір укладений між Сторонами на підтвердження того, що вони поділяють спільний інтерес у здійсненні заходів, спрямованих на реалізацію на земельній ділянці, проекту по реконструкції об‘єкту:4-поверхового багатоквартирного (3 квартири) житлового будинку з нежитловими приміщеннями. За договором забудовники мають влаштувати рекреаційну зону на території комунального закладу «Фізико-математична гімназія N 17 Вінницької міської ради», відремонтувати закладу чотири приміщення та виготовити технічну документацію на дві господарські споруди.

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *