Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Копія генплану Вінниці - у вільному доступі на сайті «Агенції журналістських розслідувань»

Копія генплану Вінниці – у вільному доступі на сайті «Агенції журналістських розслідувань»

genplan-kopiya

На вимогу представника  Уповноваженої ВР з прав людини юристу «Агенції» чиновники надали копію генерального плану Вінниці, який досі ховають від громади за грифом «для службового користування».

genplpn-otvet

Тепер вінничани можуть грати у гру «знайди десять відмінностей». Правила прості – беремо будь-яку ділянку землі  і перевіряємо різницю між тим, що мало бути на ній збудовано за генеральним планом, та тим, що є насправді.

Ми, наприклад, перевірили на відповідність ділянку  у парку «Хімік», яку міська влада хоче забудувати у супереч думці громади. Виявляється, що за генеральним планом там не має бути жодних забудов, крім тих, що вже існують. На ділянці є зона спортивних споруд та зелених насаджень.

himik-genplan

“Хімік” на генеральному плані

himik-kadastrНа публічній кадастровій карті України у “Хіміка” немає кадастрового номера

На офіційному сайті Вінницької міської ради також є основне креслення Генерального плану Вінниці.  Раніше його копія була у дуже низькій якості і роздивитеся деталі при збільшені не було можливості.  У червні відбулося  оновлення на сайті . Тепер роздільна здатність зображення основного креслення дозволяє його збільшувати. Є лише один нюанс. На сайті немає умовних позначень. Без них прочитати карту неможливо.

Ми вирішили поділитися цим ключиком, який нам надали на вимогу  представника  Уповноваженої ВР з прав людини,  з усіма вінничанами.  Генеральний план – це власність громади!

Умовні позначки до генерального плану Вінниці

genplan1 genplan2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *