Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На автівці у майже мільйон Вінницький апеляційний адміністративний суд зекономив 1500 гривень… і одну копійку

На автівці у майже мільйон Вінницький апеляційний адміністративний суд зекономив 1500 гривень… і одну копійку

1500 гривень та одна копійка на додачу. Така економія бюджетних коштів стала можливою внаслідок проведення тендерних торгів, у ході яких Вінницький апеляційний адміністративний суд придбав автомобіль Toyota Camry Premium, повідомляє портал державних закупівель Prozorro.

Торги відбулися 29 травня, і за право продати японську автівку у них змагалися два товариства з обмеженою відповідальністю: “Преміум Моторс” та «Автовінн». Ціна Toyota стартувала від 900 000 гривень, тож «Автовінн» запропонував 899 000, а «Преміум Моторс» – 898 499,99, завдяки чому і став переможцем.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ «Преміум Моторс» зареєстроване у 2007 році. Фірма має трьох засновників – Гвоздьову Марію Костянтинівну, Гвоздьову Людмилу Василівну та Гвоздьова Михайла Олексійовича, який значиться кінцевим бенефіціарним власником.

За даними Сlarity Project, починаючи із жовтня 2016 року ТОВ «Преміум Моторс» взяло участь і виграло у чотирьох тендерах на загальну суму понад 900 000 гривень. При цьому лише останній, оголошений Вінницьким апеляційним адміністративним судом, був із продажу автомобіля. Решта – із технічного обслуговування автівок.

2 відкук про “На автівці у майже мільйон Вінницький апеляційний адміністративний суд зекономив 1500 гривень… і одну копійку

  1. Микита

    В ході проведення тендерів повинен визначатися крок суми пропозиції наступної дії.
    Напевно він був дуже маленький. Хоча при таких сумах він мав би становити не менше 5 тис грн

    1. admin

      Розмір мінімального кроку пониження ціни: 500,00 UAH

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *