Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На геопорталі Вінниці оприлюднено неактуальний План зонування (у тексті презентації неоприлюднених змін)

На геопорталі Вінниці оприлюднено неактуальний План зонування (у тексті презентації неоприлюднених змін)

Після публікації матеріалу «Завдяки журналістам знову з’явилась легенда плану зонування на геопорталі Вінниці» до ЦГК «ДІЙ!-Вінниця» звернувся вінничанин, який повідомив, що план зонування на  онлайн ресурсі  Вінницької міської ради  геопортал Вінниці є неактуальним. За його словами,  він не містить змін, які були внесені рішенням Вінницької міської ради від 28 лютого 2020 року.

Щоб перевірити цю інформацію ми надіслали запит до Вінницької міської ради. У відповіді отримали підтвердження того, що на геопорталі оприлюднено План зонування, що відповідає 2019 року. Пишуть, що План зонування 2020 року відправлено на доопрацювання та не оприлюднено.

Не зважаючи на це, будівництва відбуваються за цим недоопрацьованим  Планом. До прикладу  ЖК «Greens», про який  багато разів писали у ЗМІ.  Спеціально для нього категорію з Ж-4 змінили  на Ж-5, тому що був даний дозвіл на побудову 9-поверхових будинків там, де була передбачена кількість поверхів до семи.  Через це його не могли здати в експлуатацію.

Нагадаємо, що Журналіст Агенції робив огляд основних запланованих змін до Плану зонування території міста  Вінниці, які були презентовані та підтримані 19 лютого на громадських слуханнях без їх попереднього оприлюднення, що є порушенням Закону.

Для ознайомлення зі змінами, що були внесені до Плану зонування в лютому 2020 року розміщуємо презентації, які були оприлюднені на Громадських слуханнях щодо внесення цих змін. Можливо, якісь з цих змін не були проголосовані, але можливості перевірити це немає, оскільки актуальний План зонування досі не оприлюднено.

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *