Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Постачальник «молочки» для «Гніздечка» другий рік поспіль живе за рахунок держзакупівель

Постачальник «молочки» для «Гніздечка» другий рік поспіль живе за рахунок держзакупівель

28 000 гривень має заплатити Вінницький обласний дитячий будинок «Гніздечко» за 140 кг сметани та 350 кг кисломолочного сиру, повідомляє Prozorro. Відповідний договір на постачання продуктів було укладено з ТОВ «МИР-ПРОДУКТІВ» 20 січня із терміном дії до 31 березня поточного року. Оскільки вартість угоди не перевищує встановлений законодавством поріг, її було заключено напряму, без проведення аукціону.
За інформацією Youcontrol, засновником ТОВ «МИР-ПРОДУКТІВ» є Баскевич Григорій Григорович. Підприємство було зареєстровано у травні 2010 року у Вінниці, і його статутний капітал дорівнює 200 000 гривням.
Починаючи з 2016 року «МИР-ПРОДУКТІВ» заробляє виключно на держзакупівлях.

Серед установ та закладів, яким фірма постачає продукти харчування, – Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки, Стрижавський дитячий будинок-інтернат, Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище, Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Територіальний центр соціального обслуговування Тульчинського району, управління освіти Хмільницької міської ради.
Минулого року чистий дохід ТОВ «МИР-ПРОДУКТІВ» склав 2 686 311 гривень, а з початку поточного – вже 1 410 803.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *