Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці на громадських слуханнях представили міський бюджет на 2021 рік

У Вінниці на громадських слуханнях представили міський бюджет на 2021 рік

8 грудня за допомогою онлайн зв’язку у трьох локаціях – “Хабі “Місто Змістів”, залі засідань та Білій залі Вінницької міськради.відбулись громадські слухання, на яких представили проект бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік та Програму економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік.

 

У 2021 році бюджет становитиме 4 645 737,9 гривень, що на 6,3% більше бюджету поточного року.

– Бюджет за доходами визначено в розмірі 4645,7 млн грн. Щодо видатків, то як і в попередні роки, вони є соціально спрямованим. Загальна сума видатків бюджету на фінансування соціально-культурної сфери та заходи, пов’язані з соціальним захистом населення, складають майже 57 %. У 2021 році з бюджету Вінницької територіальної громади вже будуть фінансуватися заклади освіти, культури, охорони здоров’я шести сільських приєднаних громад, а це Вінницько-Хутірська, Великокрушлинецька, Гавришівська, Малокрушлинецька, Писарівська, Стадницька.

На їхнє утримання у бюджеті передбачено 58,6 мільйони гривень. Також ми пам’ятаємо, що є пандемія, і з метою подолання захворюваності на COVID-19, піклуючись про здоров’я мешканців територіальної громади, захист працівників закладів охорони здоров’я та стимулювання працівників медичних закладів, – у проекті бюджету ми передбачаємо видатки на загальну суму 74,6 мільйона гривень на придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту, оплату послуг та облаштування кисневих точок, ремонт апаратів штучної вентиляції легень та на виплату муніципальної надбавки працівникам закладів охорони здоров’я у першому кварталі 2021 року на умовах, які діють у грудні 2020 року», – розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.

За результатами громадських слухань проекти Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік взяли до відома.

Ознайомитись із ними можна офіційному сайті Вінницької міської ради.

Ухвалити бюджет та Програму економічного і соціального розвитку депутати планують на черговому засіданні Вінницької міської ради 24 грудня. Тоді ж має представити звіт за роботу у 2020 році міський голова Сергій Моргунов.

 

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *