Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька РДА зекономила на ноутбуці п`ять гривень

Вінницька РДА зекономила на ноутбуці п`ять гривень

Ноутбук Lenovo IdeaPad 310-15ISK вартістю 11 990 гривень придбав відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації. Саме ця модель була зазначена у розділі «Інформація про предмет закупівлі», повідомляє Prozorro.
За інформацією сайтів магазинів побутової техніки, вартість ноутбука Lenovo IdeaPad 310-15ISK у середньому коливається в межах 12500 – 13000 гривень. У той же час очікувана вартість тендеру склала 11 995 гривень. А за результатами допорогових закупівель Вінницька РДА придбала ноутбук за 11 990 гривень. Саме таку ціну запропонувала ФОП Зубарик Оксана Василівна – єдина учасниця аукціону.
Як повідомляє Youcontrol, основний вид її діяльності за КВЕД – оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням. Серед інших – а їх загалом нараховується 13 – роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів, діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами, дііяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту, оптова торгівля фарфором, скляним посудом і засобами для чищення, парфумними та косметичними товарами.
Приватним підприємцем пані Зубарик була зареєстрована півтора місяці тому, 25.09.2017 року. За інформацією clarity-project.info, за цей період вона встигла взяти участь у 22 тендерах, з яких виграла 8 на загальну суму 118 440.00 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *