Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницьким чиновникам підтвердили в суді: вони не мають права приховувати інформацію про вільні земельні ділянки!

Вінницьким чиновникам підтвердили в суді: вони не мають права приховувати інформацію про вільні земельні ділянки!

sud

Вінницький міськвиконком оскаржував  постанову Вінницького міського суду, яка зобов’язує  надати громадянам  інформацію про вільні земельні ділянки у місті, в вищому адміністративному суді.  У відкритті касаційного провадження чиновникам  відмовили.

Вінничанин  звернувся до суду з  адміністративним позовом про те що,  виконком Вінницької міської ради відмовив йому у грудні 2015 року надати інформацію про вільні земельні ділянки у Вінниці, які можна використовувати для будівництва та обслуговування житлових будинків. Чоловік хотів використати своє право на безоплатне отримання ділянки у відповідності до вимог статті 121 Земельного кодексу України. Отримав відповідь з повідомленням про те, що на території міста Вінниці відсутні вільні земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Позивач  вирішив , що порушили його право на доступ до публічної інформації і  просив визнати протиправними такі дії . Постановою Вінницького міського суду Вінницької області від 03 серпня 2016 року визнано протиправними дії Виконавчого комітету Вінницької міської ради в наданні недостовірної відповіді на запит про доступ до публічної інформації. Суд зобов’язав Виконавчий комітет Вінницької міської ради надати позивачу достовірну та повну інформацію на запит.

Чиновники оскаржили постанову в апеляційному суді. Ухвалою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 22 вересня 2016 року постанову суду першої інстанції залишено без змін.

Чиновники направили скаргу до Вищого адміністративного суду України. 12 жовтня 2016 року суддя  Вищого адміністративного суду України Пасічник С.С відмовив у відкритті касаційного провадження.

Автор Сергій Корнійчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *