Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістські розслідування » Більше двох мільйонів гривень з бюджету міста витратять на «кишенькові армії» вінницького муніципалітету

Більше двох мільйонів гривень з бюджету міста витратять на «кишенькові армії» вінницького муніципалітету

Близько десяти мільйонів гривень з бюджету міста заплановано виділити місцевим громадським організаціям в 2018 році. Лише 800 тисяч з них були розподілені за конкурсом проектів, участь у якому могли взяти усі бажаючі. Громада могла обирати та голосувати за кращі з них, таким чином впливаючи на розподіл своїх бюджетних коштів.  Майже дев’ять мільйонів гривень  були поділені без жодного відома та участі громади. Витрати «заховали» за міськими цільовими програмами.

До прикладу  під  фінансування  ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Вінниця» існує  окрема програма «Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та підтримка розвитку об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниця». Вона діє до кінця 2018 року.  Минулоріч за цією програмою організація отримала майже 960 тисяч гривень. В цьому році сума уже перейшла за мільйон. ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Вінниця» була створена  в 2016 році. До цього за програмою фінансувалася інша організація ГО «Ресурсний центр ОСББ «Проспера» . Її  засновником і керівник була  та сама людина, що й начальник відділу розвитку ОСББ департаменту житлового господарства Вінницької міської ради: Галина Миколаївна Спірідонова . Журналісти робили розслідування  про незаконну  схему по  реєстрації ОСББ, організовану міською владою ,  у якій брала участь ця громадська організація. Про те навіщо з бюджету міста виділяють більше двох мільйонів гривень на специфічні громадські організації, громадські формування по охороні правопорядку, дивіться у відео розслідуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *